Herhaling EHBO/Medical First Aid

Training Herhaling EHBO
Vakgebied
Welzijn
Duur
Eén avond van drie uur (18.30 - 21.30 uur)
Startdatum
3 juni 2025
Locatie(s)
Doetinchem
Kosten
€ 145,-

In het kort

Beschik jij over het certificaat Medical First Aid en wil je dit verlengen? Dan is deze herhalingstraining iets voor jou!

In het kort

Beschik jij over het certificaat Medical First Aid en wil je dit verlengen? Dan is deze herhalingstraining iets voor jou!

Meer informatie

In deze herhalingstraining besteden we aandacht aan het inschatten van acute bedreigende situaties en hoe je snel de gewenste eerste hulp verleent. Denk aan catastrofale bloedingen, reanimatie/AED, verstikking en shock. Naast deze acute noodsituaties leer je ook de boomstamrol, de stabiele zijligging en verbandleer. Zo breng jij iemand in no-time in veiligheid.

Deze herhalingstraining is geschikt voor jou als je in het bezit bent van een geldig certificaat Medical First Aid (MFFA Europe) en dat wilt verlengen. 

De training bestaat uit één bijeenkomst van drie uur, van 18.30 tot 21.30 uur. 

Dinsdag 3 juni 2025.

De training kost € 145,- (vrijgesteld van btw).

Als je de training goed afrondt, ontvang je het certificaat Medical First Aid van MFFA Europe. 

Interesse?